Új monitorok és nyomtató az Iskolában

2024.02.27

Beszerzésre kerültek az új, a régieknél korszerűbb monitorok, és egy nagy kapacitású tartályokkal rendelkező nyomtató az Iskola felső tagozatában.

Az informatika teremben immár korszerű monitorok várják a gyerekeket, amelyek méretben és felbontásban is megfelelnek a mai kor igényeinek. A beszerzés során az Iskola, jó állapotú és minőségű monitorokat vásárolt, így kedvező áron volt pótolható a szükséges mennyiség.

A nagy teljesítményű nyomtató képes kiszolgálni a teljes felső tagozat nyomtatási igényét. A nyomtató a tanáriban kapott helyett. Segítségével a tanárok könnyen és gyorsan készíthetnek el vele prezentációs anyagokat, a tananyaghoz kapcsolódó ismertetőket, dolgozati űrlapokat.

A beszerzéshez az Alapítvány 600.000,- Ft-ot meghaladó támogatást nyújtott, a támogatásról az Iskola kérelmére a 2024. január 30-i kuratóriumi ülésén döntött.

Amennyiben szívesen támogatná Ön is az Alapítvány tevékenységét, célkitűzéseit, adományát banki átutalással juttathatja el részünkre.

Kedvezményezett neve: Pápai Katolikus Iskoláért Alapítvány   |   Adószám: 19329721-1-19

Bankszámlaszám: 50420764-10007644 (MBH Bank NyRt.)   |   Közlemény: Adomány

Köszönjük támogatóink önzetlen felajánlásait!